DREAMHUNTER MARKETING

HEA TURUNDUSALANE NÕU

Enam ei loe vaid hea toode või teenus. Turul on palju sarnaseid teenuseid, pakkumisi, poode, tooteid... Klient ootab suhtlust ja näha seda, mis päriselt toimub - OLETE NÄHTAVAD?

NAUDI OMA EDUKA

TURUNDUSE VILJU

TAHAKSID OMA LAUDADE TAGA ROHKEM KLIENTE NÄHA!?

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Konsultatsioon

Kui sotsiaalmeedia on Sinu ja Sinu äri jaoks üks tüütu segane virrvarr. See on suur lisatöö Sulle ja Sa ei saa keskenduda tootele/teenusele!? Sa ei mõista, mis asi on algorütm ja kuidas sellega kaasas käia. Pakume konsultatsiooni, kui Sinu sotsiaalmeedia vajaks head nõu või see on pooleldi puudulik. On siiani ettevõtteid, kes majandavad ülimalt pisikese mahuga näiteks Facebookis ning pole lihtsalt nähtavad. Või olen ka ise olnud mõte ettevõtte puhul kehvemal eelarvamusel ja seda lihtsal põhjusel:

  • Ettevõte pole end ja telgitaguseid piisavalt tutvustanud. Ei tekita usaldust, eriti toitlustuse puhul.
  • Puudub kvaliteetne pildimaterjal. Tekib samuti usalduse puudus, pigem eeldad kehvemat ja ei telligi.

Olen väga edukalt toonud esile kontod Facebookis ning Instagramis: Paula juuksestuudio, DermOrganic Estonia, Paula Podcast ja abistanud palju teisi ettevõtteid ka väiksemas mahus.

Turundanud tellimusperioodil:

Medicina Kliinik - www.medicina.ee

Medkeskus - www.medkeskus.ee

Andersonś Craft Beer - www.andersons.com

DermOrganic Estonia - www.dermorganic.ee (hetkel turundame)

Paula juuksestuudio - www.juuksestuudio.eu (hetkel turundame)

Koduleht - propolish.ee


Foto - Artbypaulal

MIKS MA SEDA TEEN?!

Mulle meeldib aidata, nõustada. Kõrvalt on palju lihtsam näha justkui sissetungijana, et oo .. Seda ja seda ning seda oleks äge teha. Värske idee kulub alati marjaks ära. Väsinud ja vanas mustris kinni pead on küll raske raputada, aga olen hakkama saanud. Mulle meeldib tunda end edasiviiva jõuna, aga olengi hakanud pigem konsultatsiooni pakkuma ,kuna tegelikult saavad väiksemad ettevõtted kenasti ise turundusega hakkama. On vaid vaja mõningasi ideid ning juhendamist. Samuti vajatakse tihti juhtnööre heade maaklerite-, reklaamifirma-, blogijate-, fotograafi või videograafi leidmisel. #UGC #collab #02.

TURUNDUS


KONSULTATSIOON


Teeme tellimustööna reklaamvideo, reklaampildid - oleme avatud ka koostööpakkumistele! #videograaf #video #ad #blog #advertise #photography #artbypaulal


HELISTA VÕI KIRJUTA MEILE

VÕTA ÜHENDUST

E-MAIL info@paulalill.com Tel. +372 56866699

Dreamhunter OÜ Pikk 12c, Tartu

etEstonian