KOGEMUSSÕIDUD

I drive You buy …

Kuula erinevatelt platvormidelt Paula positiivset podcasti tasuta! Saadaval kokku 9-platvormil! Googelda ja leia sobivaim, kui siit midagi sobivad ei leia!

Mercedes-Benz CLA 200

Kuula või loe minu sõidukogemusest uhiuue Mercedes-Benz CLA 200-ga! Neljaukseline Coupé! Tohutu püss – üleni musta värvi ehk kõik välised liistud on mustad ning CLA-mudelitel pole ka akendel liiste. See konkreetne isend on absoluutselt imeilus, mugav ja ökonoomne! Ja see MULTI BEAM LED!

Mine ja kuula kuidas sõita oli, varsti saad ka lugeda ka siit!

www.mercedes-benz.ee

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Naudi sõidukgemust koos minuga väiksema linnamaasturiga – ŠKODA KAROQ SPORTLINE – Tegin Ken Järveojale ehk isegi etteaimatava üllatuse, aga kaasa ma ta võtsin ja sõitma sain ta ka. Tugevad võrdlusmomendid KODIAK-ga! Kuula meie arvamusi!

 www.skoda.ee

ŠKODA KODIAQ SPORTINE

Kuula minu sõidukogemust ŠKODA KODIAQ SPORTINE-ga Naiselik vaatenurk! Lisad ja mugavused – vaatame üle! Järg tulekul -> ŠKODA KAROQ SPORTLINE

 www.skoda.ee

MERCEDES-BENZ GLA

Sõidukogemus selle imeilusa Mercedes Benz GLA -ga läbi naise silmade! GLA on selline armas ja pisike linnamaastur, millega on stabiilne ja kindel sõita. Turvaline ja ilus auto. Mina sõitsin selle autoga terve nädalavahetuse.

Kui võrrelda CLA-d ja GLA-d, siis minu valikuks oleks pigem CLA. See on sportlikum, äkilisem, ergastab mu meeli rohkem ning sobib minu iseloomuga. CLA on selline jõuline ja mudel, millega mina sõitsin nägi üsna kuri välja ka. Armusin!