paulalill.com/sooduskood

dermorganic.ee

Ma kasutan väga palju aastaid juba Dermorganic tooteid!

Ma ei saa muuga pesta, kuna mul on dermatiit, mis suurema stressi või ärevusega tahab ilmneda, aga need tooted on meeletud abilised leevendamaks sügelust ja kuivust.

Mina nende toodeteta lihtsalt enam elada ei saa!

Need on ülimalt puhtad ja ei sisalda aineid, mida Sinu organism ei vaja! Ja ka peanahk on ülimalt oluline, et seal poleks ladestunud keemiat, peanahk saab hingata ja juuksed saavad vohada. Näen oma töös tihti klientidel ärritunud, punetavat ning stressis peanahka. Pea meeles, et nagu Sinu näonahk, tahab ka peanahk niisutust, seda DermOrganic ka annab. Looduslik kookos peseb õrnalt peanaha ning juuksed ning ka samal ajal niisutab.

SOODUSKOOD:

Paula20 annab Sulle dermorganic.ee e-poes toodetele 20% soodustust!

korilane.ee

Info nende kodulehelt:


"Me usume, et hea tervis on õnnelikkuse ja pika eluea võti. Püsida terve tänapäeva kiires elutempos nõuab meilt tugevat ja vastupidavat tervist. Siinkohal saame Sulle suureks toeks olla ja aidata kaasa Sinu paremale tervisele läbi erakordselt puhaste toidulisanditega." - Ain ja Rosalin Süld.

Puhas õhk ja loodus on põhjamaalaste tõeline trofee. Asume Saaremaal, Eesti suurimal saarel, kus keset ökoloogilist puhast metsa on rajatud meie mahepõllud ja-tootmine. Kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ning sorteerivad käsitsi saagi, et tagada meiepoolt lubatud kvaliteeti kõikides toodetes. 

Meie toorained ja tootmine on sertifitseeritult mahe. Oma tegevuses juhindume kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevatest juhistest vastavalt Euroopa Liidu määrustele. Lisaks pöörame tähelepanu meie keskkonnamõjule, mistõttu oleme kasutusele võtnud taaskasutavad tootekarbid ja biolagunevad riidekotid.

SOODUSKOOD:

Paula15 annab Sulle korilane.ee e-poes tavahinnaga toodetelt 15% soodustust!

isebabies.com

Ma tutvustan teile selliseid vingeid emmesid nagu Kea ja Liis!

Nad on saanud hakkama nii vinge ISE babies e-poega!

Mina saan aru, et ISEbabies motoks on see, et lapsed saaksid rõõmsalt, aga emmedele ja ka endale mugavamalt maailma avastada. Näiteks on nende valikus silikoonist vahvad kausikesed ja lusikad. Lusikad on puidust käepidemetega. Nii armsad, püsivad kergemini laual ja aitavad põnnil ISE süüa. Segadust tema süles aitab ära hoida silikoonist põlleke. Samuti on neil vahvaid kaarte beebi minisünnadeks, mängudeks, kutseid jne..

Kes hullub üllatuseks oleva babyshoweri või lihtsamalt öeldes beebipeoga, siis telli neilt mängukaardid, kus juba on vahvad küsimused peal olemad ning boonuseks on ilus disain.

Kindlasti vaata ka üliägedaid käsitööna valminud mälestuskarpe! Neid on erinevad, need on üsna suured ning mahukad. Sinna saad panna mälestuseks beebi esimesed riided, uh-pildid, luti, jalajälje, pildid, esimesed armsad joonistused. Mälestused!


SOODUSKOOD:

Paulalill15 annab Sulle isebabies.com e-poes toodetele 15% soodustust!

etEstonian