paulalill.com/sooduskood

dermorganic.ee

Ma kasutan väga palju aastaid juba Dermorganic tooteid!

Ma ei saa muuga pesta, kuna mul on dermatiit, mis suurema stressi või ärevusega tahab ilmneda, aga need tooted on meeletud abilised leevendamaks sügelust ja kuivust.

Mina nende toodeteta lihtsalt enam elada ei saa!

Need on ülimalt puhtad ja ei sisalda aineid, mida Sinu organism ei vaja!

Ja ka peanahk on ülimalt oluline, et seal poleks ladestunud keemiat, peanahk saab hingata ja juuksed saavad vohada. Näen oma töös tihti ärritunud, punetavad ning stressis peanahka. Pea meeles, et nagu Sinu näonahk, tahab ka peanahk niisutust, seda DermOrganic ka annab. Õrnalt peseb kookos Sinu peanaha ja juuksed ning samal ajal niisutab!


SOODUSKOOD:

Paula20 annab Sulle dermorganic.ee e-poes toodetele 20% soodustust!

isebabies.com

Ma tutvustan teile selliseid vingeid emmesid nagu Kea ja Liis!

Nad on saanud hakkama nii vinge ISE babies e-poega!

Mina saan aru, et ISEbabies motoks on see, et lapsed saaksid rõõmsalt, aga emmedele ja ka endale mugavamalt maailma avastada. Näiteks on nende valikus silikoonist vahvad kausikesed ja lusikad. Lusikad on puidust käepidemetega. Nii armsad, püsivad kergemini laual ja aitavad põnnil ISE süüa. Segadust tema süles aitab ära hoida silikoonist põlleke. Samuti on neil vahvaid kaarte beebi minisünnadeks, mängudeks, kutseid jne..

Kes hullub üllatuseks oleva babyshoweri või lihtsamalt öeldes beebipeoga, siis telli neilt mängukaardid, kus juba on vahvad küsimused peal olemad ning boonuseks on ilus disain.


Kindlasti vaata ka üliägedaid käsitööna valminud mälestuskarpe! Neid on erinevad, need on üsna suured ning mahukad. Sinna saad panna mälestuseks beebi esimesed riided, uh-pildid, luti, jalajälje, pildid, esimesed armsad joonistused. Mälestused!


SOODUSKOOD:

Paulalill15 annab Sulle isebabies.com e-poes toodetele 15% soodustust!

dreammarket.ee

Ülimalt armsad ja erilised riided leiad e-poest www.dreammarket.ee! Vaata ka Instagrami kontole!


SOODUSKOOD:

Paula30 annab Sulle dreammarket.ee e-poes toodetele 30% soodustust!

arabellah.eu

Kas Sa tõesti arvad, et mul on aega suvel nii kõvasti oma nahka vanandada ja päevitada, et olen terve talve imeliselt pruun nagu šokolaad. Oh ei. Mina kasutan aastaid arabellah.eu isepruunistavat vahtu, mida kannan peale õhtul enne magama minekut ca 5-minutit. Kuna ma hoolitsen oma näonaha, kaela ja dekoltee eest, siis ma ei soovi end grillida päikese käes meeletult. Koorin ka end palju, siis sellel pole lihtsalt mõtet. Vahuga on lihtne, koori ja mölla palju tahad. Alati saad kiirelt pruuniks – nii jumekaks nagu päikese käes mõni inimene üldse kunagi ei saa. Muidugi kasutan ka Bronzing Custardit, mis pikendab jumet mõnusalt. Ja ma tarbin juba pikka aega Vani-T kollageeni! See paneb mõnusalt naha särama, juuksed vohama ja läikima. Nahk pole nii kuiv ka enam. Ja veel on mu lemmik see kollageeniga sädelev spray.SOODUSKOOD:

PAULA10 annab Sulle arabellah.eu e-poes toodetele 10% soodustust!

Mine kohe e-poodi ja vali oma lemmikud välja!


pranamat.ee

Pranamati matid ja padjad hoiavad mu naha siledana, tselluliidivabana! Juhuu! Peale selle aitab see mind peavaludega, seljavaludega, lihaspingete, turses jalgade ja unega. Muidugi parandavad need vereringet! Kusjuures, kasuta õhtul teleka ees, pingelisi tööasju tehes – see rahustab ja uni on kordades magusam! Alguses tundub ebareaalselt terav, varsti avastad, et võid nende peal magama jääda.

Ps. Proovi ka peamassaazi (juuste kiiremaks kasvuks) õrnalt teha, kiiguta pead hästi õrnalt küljelt küljele.


SOODUSLINK:

kasuta linki www.pranamat.ee/paula, see annab Sulle pranamat.ee e-poes toodetele soodustust!


võõp.ee

Mulle meeldib kunsti teha, meisterdada, värvida, mida iganes vana uueks teha! Vaata minu instagramist näiteks vana JYSKI kulunud kummuti makeoverit! Mega! Kui muidu tahaksid selle rõõmsalt saunaahju virutada, sest sellel on isegi värv lapiliselt maas, siis nüüd vaatad, et ei raatsi kriidivärvitud ülistiilsele matile kummutile midagi peale toetada. UHKE!

Seal on üliägedat disain tapeeti. Ma panin juba teist korda kööki tasapinna taha paksema disainika. Nii hea on seda puhastada! Ja mis siis, et rull on kallim kui muidu, see on niiiii eriline ning sellest pole kahju, seda kulub meeletult vähe.


SOODUSKOOD:

Paula annab Sulle võõp.ee e-poes toodetele

10% soodustust!

Mine kohe e-poodi ja vali oma lemmikud välja!