paulalill.com

Pranamat ECO

Leevendab lihaspingeid ja valu
Tervendab lihaseid
Leevendab stressi
Aitab peavalude ja migreeni puhul

Vähendab tselluliiti ja valu jalgades
Ergastab vereringet
Aitab unehäirete korral, lõdvestab, uni on sügavam
Oled stressile vähem vastuvõtlikum

Minu kogemus Pranamat Eco-ga:

Enne kui ma päris endale sain Pranamat ECO padja ja mati, sain proovida ka isa jõuludeks endale tellitud kolmest komplekti.

Sain neid veidike kordamööda proovida, aga kõige pikemalt ikkagi patja ja leidsin, et issand seda mul on kindlasti VAJA! See on minul must have!

Ma olen alati hädas olnud kaela pingevaludega. Pinge tekib vähesest unest ja vales asendis magamisest, kaelas, õlas, seljas kuskile kehva kohta ja mu päev lõppeb õnnetuna ja migreeniga. See migreenike võib kesta päevi. See on ääretult ebameeldiv! Migreeni pärast ma töid ära ei tühista ning olengi siis seal suhteliselt piinlemas. Aga siinkohal aitab minusuguseid Pranamat ECO. See ajab lihtsalt öeldes vere kenasti käima, vemmeldab kohe mõnusalt! Pinged kaovad nendest kohtadest, kuhu on nad kogunenud. Muidugi jah seda tuleks teha ennetavalt, mitte migreenihoo ajal lootes, et valu kaob koheselt. See leevendub oluliselt ja enesetunne on parem. Ikkagi hea uni, õige toitumine ning Pranamat Eco massaaž kuuluvad kokku! Peale tööpäeva võta veidike enda jaoks aega ja viska matile pikali, pane tallad sinna peale, pane käed kõrvale matile, pane padi kaela alla ja hinga! Hinga lihtsalt kogu see päeval kogunenud raskus ära! Isegi Romanike käib selle matiga ringi. Talle padi pole meelejärele, tema lemmik on just matt.

Need tõesti aitavad Sind! Minul paneb vere käima, paneb lümfi käima - seetõttu vähendab see ka tselluliiti ning paistetused kogu kehas ning eriti minul jalgades ka alanevad. Eriti peale pikka tööpäeva! See tervendab lihaseid, samal ajal kui oled matil! Ps. Kuna kõik hakkab paremini tööle kehas, siis ka Sinu ainevahetus ergastub ja töötab paremini! Kuidas ma üldse enne olen selleta elanud!?

Võid seda kasutada õhukeste riietega, mina aga olen nii palju kui suudan ikkagi nappide trenniriietega, et keha saaks võimalikult palju neid ilusaid ogasid tunda. Siis on see massaaž ka efektiivsem. Muidugi on alguses ilmselt valusam ja matile mine ettevaatlikult!

Läbi mõnusa terava emotsiooni saad Sa ka sügavama ja magusama une!

Kindlasti regulaarsel kasutamisel Sinu une kvaliteet paraneb ja Sa oled tervem ning vähem vastuvõtlikum stressile. Stressi jagub meil kõigil! Eriti praegu!

Ning kuna spa-d ja spordikeskused käivad siin vastavalt vajadusele kinni-lahti ning neid külastada ei saa, siis soovitan palavalt Pranamat Eco-t proovida. Mõnus ongi see, et vahel võtan tööle padja kaasa ja kui kliendiga on tegeletud istun ja panen padja kaela taha. Koheselt tunned kuidas vereringe paraneb ja minu see kohutav pinge kaelas väheneb. Need keha probleemid, mis tunduvad kangusena jne, need mõjutavad Sind nii palju. Kui Sind mitte, siis mind küll!

Ma kohe tunnetan, kuidas nägu on paistes, silmad on sellised väsinud ja enesetunne on nii kehva. Eks ma teen palju ja magan vähe, ma tean. Päikest meil ka pole. Seega naudi teravaid elamusi Pranamat ECO poolt ja võid kindel olla, et need annavad Sulle selle särtsu ja ENERGIALAENGU koheselt tagasi!

Me peame oma tervist hoidma!

Tihti unustame iseennast, rügame tööd ja tahame ilusaid asju. Lõpuks oleme kehalt ja vaimult katki ning ei jaksagi nautida ning kulutama ehk heale toidule rohkem ja poputame end tagasi parimasse rütmi, aga mis sellest rügamisest siis tolku on. Praegu isegi imestan ja õpetan end jälle, et võtame nüüd koos rohkem aega maha ja elame oma terves kehas ning rõõmsas vaimus õnnelikena.

Astropsühholoog Anastassija just eile ütles mulle, et Sa ei pea selline tööhobune olema. Teate ja täna on see hetk, kus ma praegu kuulan nii teda kui ennast ja kohe lähen uuesti matile ja padjale pikemaks ajaks ja teen ühe tee!

Ja kindasti olete näinud analooge ka, olen saanud oma sõpradelt ja lähedastelt tagasisidet, et Pranamat Eco ogakesed on tõesti teravamad ja ei nüristu nii kiirelt. Seega on tulemused ka hoopis teised. See mõjub teisiti Sinu kehale, kui nürid ja liiga soodsad analoogid. Kasuta oma raha õigesti!

Kui tellid ka endale Pranamat ECO Eesti tooteid, siis kasuta allolevat linki millega saad väga häid soodustusi!

www.pranamat.ee/paula

Ps! See on mega mega hea kingiidee tulevaseks Naistepäevaks ning Emadepäevaks!

Allpool näed selga peale Pranamat ECO matil pikutades. Punetus on okei ja see ongi õige naha reaktsioon! Ära ehmu sellest!

VIIDE

pranamat.ee

Lisan siia Sulle lingi, et saaksid minna tooteid piiluma ja kindlasti loe ka teiste tagasisidet või piilu Pranamat ECO Eesti Instagrami lehele!

etEstonian