IMELISED ÜLLATUSI TÄIS..

JÕULUD?!

Kelle jaoks üks igavesti nõme ostupüha, kelle jaoks jälle tohutu rõõm kinkida lähedastele midagi toredat. Ma olen alati seda meelt, et sõbrad ja sõbrannad võiks kutsuda külla ja igaüks toob näiteks kaasa oma parima leivanumbri. Kes magusat, kes soolast. Ning kinke polegi vaja, see on ise üks suurim kingitus, kui armsad inimesed veedavad koos toredalt aega. Sest aeg on ju üks kõige kalleimaid kinke, mida kõigil nii väga jagada pole. Minu kalleimad kingitused on siin pildil. Tõesti, neid kahte üle trumbata ei saa, olgu see kink kui suur tahes. Ja ma tean, et olen ka üks suur kingitus oma emale, siiski ma tahan oma lähedastele midagi kasulikku, ilusat, toredat kinkida, mida on neil vaja. Ma tean, mulle on üsna raske kingitust teha, kui mul just miskit vaja pole ja ma kõva häälega ei virise sellest. Üldiselt on mul kõik olemas ja ma olen sõna otseses mõttes lõvi, kui midagi on hingel, siis on see midagi korralikku ja nagu ikka luksuslikku. Või siis olen ma väga rahul lapse tehtud jõulukaardiga :D. Äärmus.

Ehk siis, mulle endale meeldib väga väga kinkida, see on üks minu armastuse keeltest. Kinkida oma kallitele tähendab minu jaoks pühendumust, positiivses mõttes kulutust (investeeringut teise inimese õnne), pingutust.. Raske on seda seletada, aga jõulud pole minu jaoks niisama kingituste ralli ja see ei tähenda, et pead ilmtingimata sama vastu saama. Väike glögi, piparkook, soojad sokid, särav jõulukuusk (päris on parim, siis on lõhn ka toas jõuluhõnguline), muidugi Netflixist eriti originaalsed jõulufilmid, mille lõppu Sa juba ette tead, aga ikka on nii armas vaadata. Ja need kingid, jõuludel võib ju ise ka lapselikku rõõmu tunda. 🙂 Olgu aitab, lähme kingiideedega edasi.. Eelmisel aastal oli lapse lemmikuim kink vist UISUD, sest nendega sai ema või isaga jääl päris kaua kakerdamas käia, tore tegevus, lisaks sportlik.

Lapsele

Kuna mul on üks laps, siis ongi võimalusi ehk rohkem ja miks ma ei peaks soovima teda rõõmustada just sellega, mida ta on terve aasta soovinud. Mis te arvate, mis on 90% laste unistus. Isegi tüdrukute?! Tundub uskumatu, aga nii on. Muidugi tuleb tal kohe sünnipäev ja üsna segadusse ajab, mida teha. Muidugi on see kingitus PS5 ja tegelikult võib neid asju ju aastaringselt osta, kuid kui Sa ootad seda asja kaua..kaua, siis tegelikult on sellel palju suurem väärtus. Kaup24.ee e-poest leidsin selle muidugi soodushinnaga 899,99€. Teine toode, mida ma tean, et paljud lapsed soovivad on VR prillid. Need VR asjandused on meil Playstationi omad olemas, aga selgus, et need ei sobigi igale seadmele. Aga need Ocolus Quest 2 prillid pidi ägedamad olema. Just küsisin üle, nendega saab ala kõiki mänge mängida, aga need mis meil on, ehk valed siis :D, nendega saab ainult PS mänge mängida. Eriti mainiti, et Ocolus prillidega saab mängida Robloxi jms, saab ise vehkida seal ja tõsta asju. Uhh.. Raske raske!

Muidugi ei pea olema kingitused nii kallid, absoluutselt mitte! Kaup24 lauamängude valikust leidsin nii Memory mängu kui ka lahedad Playstationi mängukaardid.Jaaa kindlasti on väga lahe kingitus ARENDAV LEGO! Siin lingil on suurepärane valik.

Mehele, vennale, isale, vanaisale, onule..

Eeee, kellele ei meeldiks hästi lõhnav meesterahvas? Nooo vau ju! Mina seda ostu ei karda, kui mina tunnen meest ja mees tunneb mind, siis see lõhnamaitse peaks juba selge olema. Ja kui midagi uut ei julge osta, siis mine ja piilu, milline on see hetkeline lemmik. Muidugi on ka need deo-stickid hästi mõnusa lõhnaga. Näiteks see Acqua di Gio Pour Homme on üks mu lemmikuid (Hansapostis super hea hinnaga 22,99€) ja veel, mul endal on olnud Mont Blanc naistekas, ma kardan, et ka SEE on IMELINE! Ja ka väga hea hinnaga 14,95€.

Mida veel meestele kinkida? Kui tahad kallimat kingitust, siis kindlasti hea pardel, või kui mees on mõnus habemik, siis äkki kasulik habemeõli? Kindlasti unistavad paljud mehed survepesurist hmm.. Kuigi valik on meeletu, ärge minu käest siin nõu küsige. Mulle meeldib autot pesta, aga survekatest ma miskit ei tea. Muide, kevadel on ideaalne sellega vist ka terrassi pesta, tänavakive.. sillutist? No naine räägib asjadest 😀 ... Vähemalt püüame mõelda, mida oleks tarvis ka ning jaguks rõõmu. Muidugi on mulle ka kunagi öeldud, et osad mehed on õnnelikud ka iga uue poldi üle (see, kes ütles oli meesterahvas), kindlasti on kellegil puudu mõni Makita otsikute komplekt. See on kindel win win! Kindlasti meeldiks neile ka, kui kodus on vahvlimasin.. Nämmad pühapäevad!!!

Ja tegelikult mehed ongi erinevad, mina tunnen enda omi hästi ja mul on juba plaanid valmis.. Siin on korralikult ideid, head nuputamist. 🙂

Emale, õele, vanaemale, sõbrannale, tädile..

Mida kinkida naisterahvale? Mmmm no oleneb, mida tal kõike kodus juba ON! :))

Ilmselt kõike, aga kas tal on kuumaõhufritüür? Leidsin sellise nunnuka Xiaomilt. Muidugi mahutab see veidikene vähem, kui meil kodus Philipsi oma. Kuid oleneb, palju ja mida seal küpsetad. Meil on peale kolimist see üks suurim lemmik toiduvalmistamisel. Tee ülimalt kiirelt saiakesi, juurikaid, kana, friikaid, ahjukartuleid jne.. Nii kiirelt toimetab ja saad kuldsed ning krõbedad kartulid ilma vaevata! Igastahes SIIN ON VEEL VALIKUT. Tean, et see on hea kingitus, eriti neile, kes üksinda elavad ja ei pea tervet pirakat ahju väiksema toidukoguse pärast kuumaks kütma. Veel jäi mulle silma üks tore Jaapani stiilis kann, mis on mu sõbrannal juba olemas, aga ma olen seda endale ka nillinud salamisi.

Kindlasti on naistel üks suur soov igal aastal uus telefon, mitte küll kõigil, aga mina tegelen igapäevaselt turundusega ja olen aktiivne Instagramis ning TikTokis, siis ma VAJAN suurepärast telefoni. Muidugi ei pea olema kõik kingitused kallid, kingitused on ikka vastavalt võimalustele ja südamest. Lihtsalt ma tean osades peredes kingitakse kauaoodatud asjalikud asjad, jällegi paljudes kingitakse igapäevaselt ning jõuludel on pisikesed armsad kingid.

Lemmikloomale..

Lemmiklooma suurim kingitus on ikka tähelepanud, mõnna pehme kohake ja hea kõhutäis. Sobrasin ja leidsin siin laia mänguasjavaliku, et ka pere lemmik saaks õigel päeval koos kinke avada. Kindlasti meie kassike unistaks sellest ägedast TV-stiilis pesakesest. See näeb nii lahe välja ja talle meeldivad alati uued karbid, pakendid, peidukad jne.. igasugu kraam. Üldse need kiftid kassimajad?Ja teate, sobrasin siin Nalale sobivaid jõulukinke ning leidsin, et tema lemmik märgtoit on Kaup24-s väga palju soodsam kui poes!!! Halp! Ta lemmikud on Applaws märgtoidud ja need on tavaliselt 1,89€ pakike ja siin ma leidsin hinnaga 1,39€???

Näete, jõulushopingut netis teha on vähem energiat nõudev, saad rahulikult piiluda ning leiad midagi soodsamalt, mida ei otsinudki.

Muidugi kellel on võimalust, palun tehke head ka loomade varjupaikadele. Mõni pakike toitu või pehme pleedike loomakestele, annab ka neile selle sossu tunde südamesse!

Panen Sulle siia ka ühe artikli lugemiseks..

Artikkel: TOP 10 jõulukingid, millega sel aastal enda lähedasi üllatada.

Pea meeles! Oma lähedastele, vanematele ja vanavanematele oled Sina suurim kingitus!


etEstonian