NAHAHOOLDUS

PLASMA-, HAPE- JA MICRONEEDLING

on mu ühed lemmikuimad protseduurid. Ja endiselt hoolitseb mu naha eest Viktoria Saks, leiad ta Instagrami konto SIIA KLIKKIDES. Ja muidugi käin ma oma keha välimuse ning hea enesetunde ning organismi toimimiseks ka lümfimassaažis Viktoria juures.

Minu naha lugu saad Sa soovi korral lugeda veidi blogis ajas tagasi liikudes. Kes pole lugenud, soovitan.

Aga, praegu hoian ma nahka korras siiski Viktoria abiga, VAID kindlate toodetega. Muidugi ma ei tarbi laktoosi, enam ei saa ka soya ega pähkleid tarbida. Pead mõtlema, mida ka sisse ahnitsed. Kindlasti teeb värske head, samuti kvaliteetne kollageen ning vitamiinid. Plasma protseduuri võib igal ajal teha, see tõmbab põletikud nii kiirelt alla, vähendab sinikaid, haavade turseid jne, see sobib ideaalselt ka operatsioonist taastumiseks! Happehooldust päiksega pigem ei tee ja see on mul sügiseks või talveks jäänud, kuid seda polegi ammu teinud, pigem olengi ehk microneedlingut teinud. See protseduur sõna otseses mõttes mikronõelub naha läbi ja õigesti tehes, panned normaalselt kokteili, mida Viktoria imeliselt teeb, peale sellist protseduuri on nahk NII ILUS, nahk hakkab meeletult kollageeni tootma ja uueneb, armid paranevad. Eriti sügavateks armideks tuleb käia ikka mitu mitu korda. Mina olen käinud ja olen rahul ka. Alguses käid regulaarsemalt, hiljem harvemini.

Olen just protseduurilt tulnud ja ausalt ma ei ole näinud kedagi, kes paneks nii palju igasugust kvaliteetset kraami, vip-maske jne Sulle nahale. Muidugi teeb Viktoria head ka dekolteele, sest kui Su näonahk on ilus, aga kael on kortsus ja vana, siis on kael üks suur reetur. Hoolitse igapäevaselt ka ise kaela eest.


Minu arstikapp

Näo pesuks kasutan Bioline niisutavat näopesugeeli või DermOrganic niisutavat eriti õrna kookosega Body washí. Mulle meeldib ka see Crema-latte Delicate milk cleanser. Siis kasutan toniseerimiseks Hydra toonikut, tegelikult toonikuga toniseerides näed, kas nahk on puhas või mitte, enamjaolt, kui oled meiki kandnud päeval, siis mitte. Silmadele kasutan Eye contour gel Aqua +. Muidugi kasutan ma Exfo Daily koorijat.

CNC ampulle. Vita+ seerumit Nettare in gocce. Kindlasti DE-SENSE instant relief rammusamat näokreemi. Samuti sobib mulle ka kergem Aqua+ näokreem. Tegelt on mul veel tohutult tooteid, ega ma korraga ei kasutagi, ühel päeval see teisel too. Mujl on veel Hikari Golden mask infrapuna värgiga, samuti Dolce mask ja veel veel veel..Hahahah. Need kõik on mul Viktoria käest saadud. Kui tahad ka enda nahale midagi sobivat, siis kenasti tutvub Sinu nahaga esimesel protseduuril ja uurib, mida kasutad, ole aus, sest see aitab Sinu nahka väga! Hoolitse oma naha eest ja Sa julged uhkelt ilma meigita käia. Tunnistan, et stress teeb oma töö. Näiteks suured muutused elus, suured kolimised, rahastress vms.. no seda ei tasu imestada, kui tulevad punnikesed näkku või uued kortsud. Aga seda saab leevendada hea ja kvaliteetse koduse hooldusega ning kindlasti Viktoria professionaalse abiga.

RIPSMED/KULMUD

The Ordinary multi peptide Lash and Brow Serum töötab imeiselt! Ripsmed on palju pikemad ja kulmud samuti tihedamad. Mul on püsimeik, aga tegelikult lõpud on päris hõredad olnud koguaeg. Mehed võivad seda ka habemele kasutada! Soovitan ka Biotiini ja kollageeni selliste murede lahendamiseks.

HUULED

No see on nüüd küll üks äge saladus. Paljud arvavad pidevalt, et Paula on JÄLLE huuli käinud süstimas, tegelt on nii, et ma olen seda teinud aasta või kahe kaupa ja üldse mitte palju kordi. Aga, ma kasutan CNC Lip Volume eriti tugevat Hyaluroon balmi alplikaatoriga. See on nii tugev, seda kasutatakse vaid 2x päevas ja seda saad ka Viktorialt väga tahetud kaubana.

RETINOL

Retinoliga tuleb ettevaatlik olla. Ma muidu olen super tundlik, allergik, mida veel olla ei saa. Aga see sobib mulle. The Ordinary Retinol 0,5% in Squalance ja mulle meeldib veel 1% ka. Lihtsalt Sina pigem proovi 0,5% esialgu. Vika on mu naha nii ette valmistanud, et mu nahk isegi ei kooru ega kestenda kuskilt nagu võib juhtuda esialgu. Mul on vaid firming efekt.

Ma väga loodan, et keegi, kes tunneb, et peab oma imelist näonahka varjama igapäevaselt meigiga leiab oma tee mu imelise Viktoria juurde! Vahel on Sul nägu vanast nohust vms nii paistes, et Sa ei vaja näohooldust vaid ühte korralikku lümfimassaaži, mis hõlmab ka nägu - ja oledki näost justkui endine. No Naised, enda eest hoolitsemine, see on vägev! Sa leiad selleks aega ja ka raha. Enda hästi tundmine, pigem on see nooruse saladus. Muidugi äratab see Sinus naiselikkuse ja puhked õide. Muidugi, kui oskad seda nautida ja korraks paned töö jms mured pausile. Oled lihtsalt wonderwoman. Loodan, et minu lugu, minu blogi aitab kedagi. Ma näen, et te loete ja ma tean, et see loeb, et keegi kirjutab nii. Sest ma olen käinud väga pika tee maha, oleks ma varem Viktoriaga kohtunud. Aga kõik juhtub meie elus täpselt siis ja nii kuidas ning kuna see juhtuma peab.

Contact me

info@paulalill.com

#collabration # nikon #photohraphy #contencreator #dreamhuntermarketing

etEstonian