Fotograafia

Ilmselt paljud teist ei tea kust minu fotopisik alguse üldse saanud on. Kui mina olin väike ,siis olid paljud pildid veel mustvalged ja pilte on paljudel ehk vähe. Minul vastupidi on neid isegi üsna palju, sest minu vanaisal oli oma fotostuudio ja meil oli keldris täitsa oma pimik. Mõeldes sellele, meenub isegi see pimiku lõhn ja need päris pildid! Nii äge! Igastahes, ma arvan, et sellel on väga suur mõju olnud. Ma tahan ka neid päris pilte teha ja minu maitse on pigem selline puhas värv. Tuua välja inimese sära ja olemus. Presetid on ägedad, aga need peidavad ilusaid värve.

Tule julgelt pildistama! Mulle meeldivad ekstra portreefotod, need näitavad Sinu ilu ja eripära nii detailselt. See on midagi erakordselt ilusat! Pildistame õues või stuudios. Teeme midagi ägedat ja loovat!

Fotosessioon linnas 1-3 inimest 60 min – 150€, 40 min 120€. Fotosessioon 20 min – 90€.

Minu jaoks on fotograafia täielik kunst. Kunst on igalpool meie ümber.

Meie elus on palju emotsioone täis ehedaid hetki. Need hetked tuleb püüda pildile ehk jäädvustada ilusateks mälestusteks. Tihti vaatan meie pere hetki ja heldin ning olen õnnelik, et neid on nii ilusasti jäädvustatud. Ilusaid hetki peab meenutama, sest igapäeva stress kipub meid murdma, need ilusad hetked lihtsalt ei lase.


FOTOD SINU ETTEVÕTTE TEGEMISTEST

TURUNDUS

Tänapäeval on suur mure hea töötaja leidmine. Aga mida otsib hea töötaja? Kindlasti suurepärast töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi, sest tööl veedame me suure osa oma ööpäevast. Seega, kuskil töökuulutuste portaalis oma ettevõtte kirjeldamisest lihtsate sõnadega ilmselt ei piisa. Enamik kiidavad, et pakuvad sõbralikku kollektiivi ja vinget keskkonda. Seda näeb igas kuulutuses, aga kas nii ka on. Näita seda! Ka minule on silma jäänud mõningad ettevõtted, kes näitavad mida nad teevad. Kas nad treenivad energiat andval hommikutunnil või nad ronivad seikluspargis, ehk on firmas mõni kift firmasisene tähtpäev, lähete tennist mängima või on hoopis ülemaailmne sõõrikupäev.

Kui Teie ettevõttes midagi sellist juba toimub, kuid jäädvustamiseks pole aega, tehnikat või inimest? Tunnikesest ja fotograafist piisab, et jäädvustada kiftid ettevõtmised või loomulikumad portreepildid töötajatest, kuid seda nö üle pingutamata töökeskkonnas. Samas saab Teie ettevõtte turundaja või Teie ise neid fotosid kasutada tulevikus storydeks, postitusteks, kodulehele või flaieritele. See on väga lihtne nipp, kuidas siduda endaga vahvaid kliente, kes samastuvad. Kindlasti tõmbategi ligi uut tööjõudu, kes ka tahaks sellest kõigest hea meelega osa saada. Samuti on see hea reklaam ettevõttele.


Kui Te ei soovi nädalast nädalasse haigutavad ja tüdinud töötajaid näha, siis hea mõte on pakkuda neile vaheldust ja viia oma töötajad keha ning vaimu virgutamiseks

välja väikest treeningut tegema. Treener Kaspar Nisu annab selliseid kifte trenne nii õues kui ka sees. Muidugi jäädvustage see ettevõtmine üles ja kasutage seda veel lisaks oma ettevõtte turundamiseks. Win win! Töötajad on kohe erksamad ning lõbusamas tujus. Ka Tartu Seikluspark pakub ägedat ronimist ja liuglemist ning seda täiesti Tartu linnas sees. Neil on ka kiftid matkad, saate suvepäevi korraldada, neil on ka kuppel olemas, kus teha mõnusat grilli ning lihtsalt nautida.

1h jäädvustamist 150€ + km, 2h 240€ + km, 3h 350€ + km.

Huvi korral kirjuta info@paulalill.com või helista +37256866699

Sessioon linnas

40min. 1-2 inimest – 120€

Kohvikus & tänaval

60 min. 1-4 inimest – 150€

Buduaar

1 h 1 inimene – 170€

Iris

Laura

Laura

Angela

Maris

Kristi

Maris

Tooted

Difuuser.ee

DermOrganic.ee

Katri-Ketlin