Elisa Huub

"PÖÖRDES" ELISA ORIGINAALSARI

Esiteks, mina sain tuttavaks Elisa Huub keskkonnaga ´´´"Pöördes" originaalseriaali esilinastusel. Esilinastus oli väga äge, olete ikka suure asjaga hakkama saanud! Vau!

Mul on aastaid, palju aastaid olnud teleteenusena Elisa Elamus, kus on näiteks salvestamine tasuta jne. Olen super rahul!

Elisa Huub on päris soodsa hinnaga vaid 4,99€ kuus. Kuid, ole kaval ja kasuta sooduskoodi PAULA299 ja saad liitumiskuu + järgmine kuu soodushinnaga 2,99€ kuu. Edasi jookseb teenus tavahinnaga 4,99€ kuu. Muidugi saad selle teenuse iga kell lõpetada ja Sa ei pea olema seotud Elisaga varasemalt, Sul ei pea olema seal numbrit, see on sama lihtne striimingteenus nagu Netflix pakub, lihtsalt palju soodsam. Ja see on üks väheseid kohti, kust saad vaadata seriaali "Love island" uusi osi! Hurry! Minu sooduskoodi saad sisestada KUNI 30.11.22!! Et näha Elisa Huubi, on Sul vaja internetti ja meelepärast seadet.

Pöördes

Pöördes seriaal on nö auto- ja tehnikahuvilistele, kes on huvitatud sõiduvahendite võimekusest, seiklustest jne. See saade on nii laiahaardeline. Saatejuhtideks on Saara Pius, Indrek Raadik ja Koit Toome. Kusjuures, Koidu kohta on mul mingi edev eelarvamus olnud varasemalt, peale esimese episoodi vaatamist - Koit Sa oled ägee!!! Näiteks on episoodides saatejuhtidele ´nö auhinnad. Kui nad võidavad mõne võistluse või katsumuse, siis saab soovidekarikast valida ühe paberi ning selle peal on üks äge väljakutse/võimalus. Koit nimelt võitis ühes episoodis endale vigurlennu. Lahe oli seda elamust vaadata ja näha inimese emotsioone. Vinge!

Soovitan vaadata, adrenaliin on garanteeritud. Vähemalt minul tekib peale igat osa suur soov minna tsikliga või autoga sõitma. Juba ootan jäärada, kutset saatesse ka! Hahahahhaa...

Esilinastusel..

Staaripilt - Done!

Nautisime Karoliniga esilinastust väga. Õhtut viisid läbi Andrei Zevakin ja Robin Valting. Väga lahe, naerda sai. Õnnestunud üritus 100%. Ja no need koogiampsud, vauuuu! Istusime ikka heal kohal.

Foto: Elisa Eesti

ELISA HUUBIST ROHKEM

Nagu ma eelnevalt mainisin, saad vaadata ihaldatud välismaiseid ja ka kodumaiseid sarju ja filme. Toon mõned allpool loetelus välja. Ps! Kõik saated ja filmid on vaadatavad eestikeelse audio- ja subtiitritega.

Kodumaised seriaalid
  • "Üle noatera" 2 hooaega
  • "Reetur" 2 hooaega
  • "Valguses ja varjus" 2 hooaega
  • "Tulejoonel"
  • "Alo" 
  • "Süü"
  • "Uus algus"
  • "Musta kivi saladus"
  • "Pöördes"
  • Aasta lõpus on lisandumas veel üks põnev sari - Itś a secret.
Filmid
"Queen of the desert"
"A moon of my own"
"Üle piiri"
"Klassikokkutulek 1/2/3"
"Punane elavhõbe"
"Sipsik"
"Must alpinist"
"Dressmaker"
"Above the shadows"

Contact me

info@paulalill.com

#collabration # nikon #photohraphy #contencreator #dreamhuntermarketing

en_USEnglish