2021/2022

Seisata ja mõtle. Peata aeg. Tegelikult, ma pole ise isegi lugenud kellegi pikka teksti juba kaua aega kuskil postituse all, sest mul pole aega selleks. Mul pole sel aastal olnud aega ei iseendale, olla haige, lubada endal puhata grammigi, mis veel rääkida NAUTIMISEST. Sest kui ma olen niisama, siis olen laisk ja lohe..päevavaras. Niigi on see koroona aeg. Pean nagu põline eestlane rügama nii nagu vanasti, ainult, et adra asemel on meil telefonid ja arvutid. Aasta lõpus juhtus naljakas lugu, mul tuli 1 päev enne jõule ära kroon, jah hammas.. See murdus mis võib tunduda väga tühine, aga ma ei tee nüüd ühtegi videot, kui naeratan maskita isegi kodus, siis ehmun ups, ära naerata.. Siis jäi Roman haigeks, siis mul endal tekkis nohu ja ma ei tunne end just kõige paremini, pool pead valutab ja siis on veel igasugu totrusi juhtunud. Ning, kui ma kuulaksin end ja teie ka, siis ma võtaksin aja maha. Aga ei, ajan asjad aina hullemaks, unustan kõike ja kõiki, teen kõike korraga. Ja ma usun siiralt, et kõik see pidurdabki Sind, et võtaksid aja maha ja oleksid natuke, kui sunnid vastu, siis lõpuks saab ikka jõud otsa ja jääd haigeks. Kui sa kõige pärast rabeled, rapsid, surud maksimaalselt minna ja teed nagu robot.. siis nagu polegi inspiratsiooni ja Sa ei naudi.

Jälle kui oled pikali maas, siis meenub.

Meenub see kuidas Buddha istub ja ütleb sulle justkui, kas see raha oli seda väärt, nüüd kulutad seda igale heale asjale nüüd, mis vähegi võiks Sinu tervise ja vitaalsuse taastada. Ja nii on iga kord! Iga kord!!! Ma tunnen, et vajan väga seda aastavahetust. Vajan et vana vahetuks uue vastu. 

Ka mina teen aastavahetusega restardi. See kõik annab tagasi inspiratsiooni, väe ja tervise kui mõistad muutuste olulisust ja suudad üldse sellist asja kokku kirjutada. Sest nii kiire on elamisega, et muidu on tuli takus ja ei suuda ühtegi asja süvenenult lugedagi.. Loed üle ridade.

Väga paljud eelmisel aastal minu jaoks tähtsad asjad on kaotanud oma tähtsuse. Need lihtsalt praegu ei oma mingisugust tähtsust, mis üllatab mind ennastki. Ma olen kasvanud, arenenud.. Ja see ongi põhiline. Sa peadki kasvama, läbima raskusi ja sellega kaasnevad ka suured muutused Sinu peas ja peegeldusena igapäevas. Sulle ehk ei meeldi enam need asjad, tegevused, inimesed ning ehk isegi Sinu töö. Mulle minu töö meeldib, väga. Aga ma tunnen uue aasta suhtes suurt vibratsiooni, aukartust - seal on miski. Mis see on, kus see on ja mida ma pean tegema. Ma veel ei tea, aga see on seal ja see tuleb.

Ja ma saan aru, et peab puhkama, siis on Sinu vaim, tervis, hing ja füüsiline keha terve ning tugev ja miski ei murra sind. Vahel tekib tunnne, et oleme kiirteel ja kihutame kõike kolmesajaga, kui mitte kiiremini. Selline tunne, et rahulikult olla ja hingata ei saa, sest koguaeg peab kuskile kiirustama ja jooksma. Mu pea valutab ja 50 asja vajab tegemist, lisaks on mul laps, kes vajab kõige rohkem tähelepanu, aga jälle mitte liialt. Meie sellist tähelepanu ei saanudki, sest vanematel polnud aega mõeldagi, kas oleme kiirteel või tööl või mida lapsed teevad. Suuremad vaatasid väiksemaid ja kasvasid ise. Nii oligi. Praegu tahad mõelda, et enda lapsel oleks parem, tahad teda hellitada, aga mitte liialt. Aju tahab plahvatada ausõna.

Õnneks TÄNA vahetub see aasta ja ma tõesti soovin teile siiralt EDUKAT, VINGET, TERVIST, JÕUDU, JAKSU JA ARMASTUST TÄIS UUT AASTAT!

Palun armastage end, ma teen seda iga aastaga aina rohkem. Kui mingi hetk omas tähtsust suuremeelne promomine, hullupööra tõmblemine, töötamine, et ninast veri väljas, siis nüüd on see kõik mu jaoks kaotanud tähtsuse. Kui Sa saavutad mingi seisundi, millest sa unistasid - materjaalselt. Siis tegelikult Sa mõistad, et see polegi see, siin ei seisne see rahu ja vaikus Sinu sees. See on peidus kusagil mujal. Vahel kui olen hullumas ja olen enda sisse peitu läinud, olen väsinud ja tühi nagu sokk, siis nendel hetkedel tahaksin olla majakeses metsa sees, sellises ägedas ja hubases. Kui tahan, siis kaon kõigi eest pakku. Korjan lilli ja ravimtaimi, joon teed ja vaatan aknast välja. Aga eks päriselu ongi selline, et sinna jõuda pead rabelema ka, miski ei tule niisama. Aga kui sa oled seal materjaalses seisundis ja kõik muu Su elus on sassis, siis ega see kohale jõuagi, kus see õnn ja rahu peitub. Tegelikult on nii, et kui sa peegeldad rahu, headust, küllust ja armastust, siis seda sa ka saad. Kes usub karmasse, kes peegeldusse.. Sama teeb välja. Tee head ja saad head. Tee head ka iseendale ja saad paremad tulemused, kõiges. 


31.12.21 ehk täna ärkasin justkui värskena. Hakkan aastat vahetama, vabanen vanadest energiatest ja teen end korda. Jah sest kui kaua olen ma käinud üleni mustas ja jõuetuna. Aitab! Korjad end kokku, koristad toad, kohtled end nii hästi kui oskad. Mis ma siis tegin? Ärkasin, kreemitasin, käisin lõpetasin selle aasta kohustused ehk viisin klientidele pakikesed ära, nautisin saiakest, tulin koju ja tegin endale valge tee, möksisin end pruuniks.. Peale seda tunnen end ülimalt hästi. Muidugi käisim ma eile Viktoria juures lümfimassaažis. No see on parim! Mul oli nohust nagu teine nägu liskas ees, selline mask, paks ja ahistav tunne näos. Vuhh.. Ma vabanesin sellest eile, ma tänan väga Viktoriat, sest enda tervise eest hoolitsemine, ma poleks eile läinud. Aga mind kutsuti ja no kolm korda ma endale öelda ei lase, et tule hahaha.. Ja mul on super hea meel, et läksin. Kui lümf on kinni, siis oled näost nagu hamster ja keha on ka punnis nagu kerakalal. Hommikul veel olid silmad paistes, aga see kõik taandus. Peale jumekamaks saamist käisin suupistetel järel. Eeee.. Sel aastal on enamikud haiged ja kõigil ninad tatised, hääled ragisevad. Omikron möllab.. Tuleb erapidu kodus lapsega. Aga miks siis suupisted? Jah ma lähen veel poodi ja ostan veel midagi head. Vaata siis, et ka Sinu laud oleks head ja paremat täis, lääne nurgas oleks ikka raha, rahakott paksult raha täis ja, et kontol oleks ka ikka midagi, et uuel aastal oleks kõike külluses. Jaa ma tegin veel varbad ka korda. Ma sellel ülemisel pildil tegelengi enda eest hoolitsemisega. Tead kui hea tunne on see, kui oled end poputanud ja oma hinge toitnud. Ja isegi kui Sa oleksid üksinda kodus aastavahetusel, siis ikka peaksid Sa endale katma laua ja iseendaga nautima aastavahetust. Põletama küünleid ja seadma kodu nii, et Sul on ilus ja hea.. Aastavahetus, see pole lihtsalt pidu ja pralle. Paljude jaoks on, aga minu jaoks mitte. Sama on mul sünnipäevaga.. See on ju minu SÜNNI PÄEV! Ja ma tähistan seda. Aga aastavahetuseö Sa pöörad uhkelt uue lehe ja seda ka enda sees.

See annab mulle juba praegu sellele mõeldes niiiiiii palju vunki juurde! Voahhhh! Uus aasta hoia alt. Ma armastan end ja püüan hingata sügavalt, mitte pinnapealselt. Pinnapealselt saab teha kõike, aga see pole see. Sa pead lihtsalt hingama sügavalt ja tunnetama, kus Sa oled ja mida Sa teed ning mida Sa soovid. Kui Sinu soovid on hägused, siis Sinu unistused on samuti ja midagi ei juhtugi.. Ei liigugi paremuse poole. Tee endale selgeks kõik soovid ja unelmad.


Jäta nüüd vana ja negatiivne seljataha, samuti need inimesed, kes koormavad Sind ja ei hinga Sinuga ühes rütmis. Nad ei vääri Sinu head energiat. Jäta kõik, mis Sinult võtab, aga ei anna sinna eelmisesse aastasse! Kui kell saab 23:59, mitte ära vali kellegi numbrit vaid hinga ja täna oma õpetajaid ja õppetunde ning jäta nendega hüvasti, soovi neile head ja tee nendega rahu. Uus aasta, mis tuleb on parim, manifesti ja soovi endale kõike seda head, millest oled unistanud.

Pane kirja, tee piltidega tahvel...


Hoia oma armsaid!

Vabane sellest, mis Su hinge ei toida.

Tunne rõõmu elust ja naudi.

2021 on olnud edukas aasta. Aga ma olen justkui elanud ära selle kiirelt ja pole isegi jõudnud neid hetki nautida. Ma praegu seisan enda kõrval ja vaatan... Seda peaks rohkem tegema, vaatlema ja hindama nii iseennast, kui oma tegemisi. Sest tegelikult kõik hea tuleb Sinuni iseenesest. Tuleb julgeda vaid unistada.


Olen naljatanud ka varasemalt.. Tuleb oma soovidega ettevaatlik olla, need võivad täituda. Ja mitte ainult võivad, vaid täituvadki.

Imelist uut aastat teile armsad! Loodan, et teil kõigil on kõik super hästi! Võtke samuti aeg maha ja naudime!

Tahan end tunda uuel aastal 200% paremini ja panin isegi lisaks vaba päeva. Ja tegelikult on meil olemas rohkemgi veel kui vaja.

Tunne tänutunnet ja raiska vähem, puhka rohkem. Eks inimene õpib kogu elu. Õpib end hoidma, väärtustama ja armastama.


Natuke aega varem poleks mul ka selleks siin aega olnud. Olen endale tänulik, et kõik on täna just nii ilusasti kulgenud.


Ilusat vana-aasta lõppu ning edukaimat, vingeimat ja tervemat uut aastat meile kallid sõbrad!

Welcome 2022!

etEstonian